Zavři
Obchodní galerie
9:00 - 21:00
HM TESCO
6:00 - 22:00
Hledej v OC HANÁ
Hledej v OC HANÁ
Hledej v OC HANÁ
Podzimní sportování s OC HANÁ a Newman School

Podzimní sportování s OC HANÁ a Newman School 

Sobota 5. 10. 2019, od 10:00 do 16:00 hod.
 

Přijďte si za námi zabruslit na in-linech, naučit se jezdit na Pennyboardu nebo longboardu, vyzkoušet si skákací boty nebo se zúčastnit Nerf turnaje! S naším partnerem, sportovní školou Newman school, pro máme připravenou zábavu na celý den pro všechny věkové kategorie a navíc LOSOVÁNÍ O POUKAZY NA ZIMNÍ AKTIVITY! 

Veškeré vybavení pro vás bude k zapůjčení zdarma na místě.


A co všechno vás čeká?

Nerf aréna - Nerf turnaj - můžete si zahrát formou turnajů nebo přesně stanovených scénářů akční hry, při kterých zapojíte své taktické dovednosti ve skupině. 

Bruslení - výukové bloky na in-line bruslích jsou uzpůsobeny dovednostem malých bruslařů a jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé bruslaře. Bude připravená i bruslařská opičí dráha se slalomem a dalšími překážkami. 

Koloběžky - dovednostní závod na koloběžkách o věcné ceny, půjčovna koloběžek značky KOSTKA (pro nejmenší i dospělé). 

Pennyboardy, longboardy - vyzkoušíte si základní prvky těchto sportů i různé triky a vychytávky pro pokročilé. Na prvním místě je u nás bezpečnost a proto dětem dáváme školení o bezpečnosti při vykonávání těchto sportů a zdůrazňujeme nezbytnost ochranných prvků na tělo.

Skákací boty - i tuhle velmi oblíbenou aktivitu si můžete během sportovního dne vyzkoušet! Instruktoři vás provedou bezpečností a pomohou při základních krůčcích až k samostatnému poskoku a pohybu.

Dále bude sportovní den obohacen o sportovní stanoviště i pro ty nejmenší - chytání ryb, domino a jiné. 
 
V případě pěkného počasí se bude akce konat venku, když bude škaredě, hledejte nás uvnitř obchodního centra HANÁ.

Těšíme se na vás v OC HANÁ! 
Podzimní sportování s OC HANÁ a Newman School