Zavři
Obchodní galerie
9:00 - 21:00
HM TESCO
6:00 - 22:00
Hledej v OC HANÁ
Hledej v OC HANÁ
Hledej v OC HANÁ
Předvánoční akce v OC Haná

Milí zákazníci,
chceme, aby se vám u nás v OC Haná hezky nakupovalo a zabavily se při tom i vaše děti. Na období adventu jsme proto připravili několik akcí, které vám zpříjemní předvánoční čas. Podívejte se, co vše na vás v následujících týdnech čeká. Je toho opravdu hodně a my se těšíme na vaši návštěvu.

Mikuláš (5. prosince) 15:00 – 18:00

Nákupní galerií procházejí Mikuláš, anděl a čert a pro hodné děti mají nachystané perníčky, které rozdávají za básničku nebo písničku. Připravili jsme také soutěžní mikulášskou stezku, kdy bude mít každé dítě soutěžní kartičku a za splnění úkolů na čtyřech stanovištích získá sladkou odměnu. Dětem s úkoly pomohou naše hostesky. Děti čeká „výlov kaprů“, nebeské pexeso, hašení pekelného plamene nebo skákání v čertovském pytli.

Čerti a andělé v OC Haná (8.–9. prosince) sobota i neděle 15:00 – 18:00

Vypravte se v sobotu do Světa andělů nebo v neděli prozkoumejte Svět čertů. Oba dny budou plné soutěží, pohádek a zábavy pro děti na interaktivních stanovištích, kde si s našimi hosteskami zahrají třeba čertovské pexeso a pekelný mariáš, vyperou andělská roucha nebo si vyzkoušejí zdobení vánočního stromečku. A jestli hledáte tip, co dětem koupit k Vánocům, pomůže vám Ježíškova pošta, kdy budou děti moci napsat Ježíškovi o dárek.

Kroužkovaná podívaná (14. prosince) 15:30 – 17:30

Děti uspořádají besídku pro své rodiče a příbuzné.

Vánoční tradice (16. prosince) 15:00 – 18:00

O stříbrné neděli ožijí v Hané vánoční zvyky a dobová řemesla. Na děti opět čekají interaktivní soutěžní stanoviště a dílničky, kde si budou moci vyrobit například vánoční ozdoby nebo přání pro příbuzné a kamarády. Centrem budou také procházet zpívající koledníci, ponocný a atmosféru podtrhne vánoční vystoupení olomouckého pěveckého sboru.

"akce"