Zavři
Obchodní galerie
9:00 - 21:00
HM TESCO
6:00 - 22:00
Hledej v OC HANÁ
Hledej v OC HANÁ
Hledej v OC HANÁ
Tradiční Velikonoce

Od 6. dubna pro vás máme připravenou výstavu o Velikonocích. Víte proč pečeme beránka nebo proč je symbolem Velikonoc vajíčko? Přečtěte si o historii těchto svátků, zjistěte, co znamenají názvy jednotlivých dnů pašijového týdne a jaké se dodržují zvyky a tradice!

13. dubna se přijďte podívat na nadcházející svátky a nenechte si ujít ve 14:30 představení folklórního souboru Haná z Velké Bystřice. Bude se tančit a zpívat!

16., 17. a 18. dubna u nás budou v odpoledních hodinách probíhat workshopy pro malé i velké. Naučíte se plést pomlázku, pod zkušeným lektorem ze STOKLASA si ušijete kuřátko nebo is můžete zkusit udělat vlastní kraslici. Děti si budou moci namalovat vajíčka a vyrobit další dekorace

Dětské kreativní dílničky jsou na programu každou sobotu v nově přemístněném dětském koutku vždy od 15:00 hodin. Na vaše děti se těší zkušené lektorky z organizace Kroužky Olomouc.

V druhé polovině měsíce dubna si nenechte ujít výstavu obrázků s jarní tématikou, do které se zapojí děti z mateřských a základních škol. Zapojte se do hlasování o nejhezčí obrázek, nechejte námna sebe kontakt a vyhrajte poukaz v hodnotě 1000Kč na nákupy v našem obchodním centru! Hlasovací box najdete ve footcourtu vedle bankomatů.

 

velikonoce