Obchodní galerie
9:00 - 21:00
HM TESCO
6:00 - 22:00
Výstava Zlaté časy fotbalu Sparkys Samsung SLEVY Smenarna Dárkové poukazy OC HANÁ
mapa oc hana
mapa oc hana
Informace OC HANÁ

Obchodní centrum HANÁ Olomouc

 
oc hanaNákupní galerie s 65 jednotkami obchodů, služeb, občerstvení a restaurací v příjemném a moderním prostředí obchodního centra HANÁ Olomouc. 
 

Obchody a služby v OC HANÁ Olomouc

 
Pro vaši snažší orientaci jsou jednotlivé produkty a služby rozděleny do kategorií Móda, Comfort, Obuv a kožená galanterie, Sport a volný čas, Služby, Restaurace a občerstvení a Ostatní
 
Umístnění jednotlivých provozoven v OC HANÁ jednoduše zjistíte v Mapě obchodního centra, jež je barevně rozlišena dle daných kategorií služeb a produktů.

Seznam provozoven v obchodním centru HANÁ Olomouc

 
Kompletní seznam obchodů v OC HANÁ, včetně kontaktů a stručného popisu naleznete v sekci Obchody. Pro aktuální akční letáky pokračujte buď přímo do detailu obchodu, nebo do sekce Akční letáky kde naleznete aktuální nabídku akcí všech provozoven obchodního centra HANÁ Olomouc.
 

 

 

Akce v OC HANÁ Olomouc

 
obchodní centrumObchodní centrum HANÁ připravuje pravidelné akce pro návštěvníky obchodní galerie. Podrobné informace o akcích získáte v sekci Akce OC HANÁ. Rovněž si můžete online prolistovat Magazín obchodního centra s akčními nabídkami prodejců OC HANÁ, nebo pomocí QR kódu stáhnout PDF magazín přímo do vašeho mobilního telefonu.
 

Jak se dostanete do obchodního centra HANÁ?

 
Podrobný návod jak pro cestu veřejnou dopravou, tak pro příjezd autem naleznete v sekci Doprava do OC HANÁ.
 

Vaše soukromá obchodní galerie OC HANÁ Olomouc

 
Zaregistrujte se na www.ochana.cz a získáte více informací a bonusy. Budete pravidelně informováni o marketingových akcích v OC HANÁ.
 

Dotazy a připomínky k obchodnímu centru HANÁ

 
Uvítáme Vaše názory, přípomínky či náměty k zlepšení našich služeb - pro kontakt prosím použijte online formulář.
 

Příjemný den Vám přeje OC HANÁ